10 párov, ktoré dokazujú, že láska kvitne aj v šoubiznise: Nerozdelil ich ani tlak médií!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Mnohé médiá často píšu o ľúbostných vzťahoch v slovenskom a českom šoubiznise. V článkoch sa môžeme dočítať, ktoré známe osobnosti sa dali dokopy a vytvorili nový hviezdny pár. Veľakrát sa však stávame svedkami aj hviezdnych rozchodov. Dotyční potom zvyknú tvrdiť, že ich vzťah nevydržal tlak médií, neustály záujem novinárov, paparazzov a verejnosti celkovo. Existuje ale mnoho párov, ktoré tieto tvrdenia vyvracajú. Práve naopak. Potvrdzujú, že pravá láska môže v šoubiznise naozaj existovať. Ak samozrejme stojí an pevných základoch.

1. Michal Kubovčík a Zuzana Šebová: Zaľúbený pár je spolu viac než tri roky, a to aj napriek tomu, že sa obaja živia tým istým povolaním. Partneri totiž v súčasnosti patria na Slovensku medzi najlepších komediálnych hercov.

2. Zdena Studenková a Braňo Kostka: Herecká diva a hudobník tvoria pár už viac ako 22 rokov. Hoci na začiatku čelili kritike médií a okolia pre 17-ročný vekový rozdiel, verejnosť presvedčili, že k sebe jednoducho patria bez ohľadu na vek.

3. Milan Lasica a Magda Vášáryová: Jeden z dlhodobo najobľúbenejších humoristov žije v šťastnom manželstve s herečkou a političkou už dlhé roky. Majú spolu dcéry Hanu a Žofiu.

4. Dana Strculová a Kamil Čapkovič: Moderátorka jojkárskych Novín o 17-tej a reportérka žije s úspešným tenistom takmer tri a pol roka. Majú množstvo spoločných záujmov a vo svojej práci sa navzájom podporujú.

5. Adela Banášová a Peter Modrovský: Ostrieľaná moderátorka a nekorunovaná kráľovná slova patrí s tanečníkom už šesť rokov k najsledovanejším párom slovenského šoubiznisu. Hoci si raz dali vo vzťahu pauzu, po pol roku sa k sebe opäť vrátili a sú spolu šťastní dodnes.

6. Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský: Vzťah kontroverzného rapera a obľúbenej speváčky sa začal 8. októbra 2011. Mnohí si spočiatku mysleli, že ide len o premyslený marketingový ťah a nedávali im do budúcnosti veľké šance. Dnes je však jasné, že to spolu myslia naozaj vážne.

7. Tina a Separ: Aj ďalší pár z hudobnej oblasti musel čeliť kritike novinárov. Keď sa speváčka dala s raperom dokopy len pár mesiacov po rozchode s futbalistom Richardom Lásikom, všetci tvrdili to isté čo o Dare a Rytmusovi – marketingový ťah. Zaľúbenci sa však ešte v roku 2014 zosobášili a Tina svojmu manželovi vo februári 2015 porodila dieťa.

8. Ivana Surovcová a Marián Gáborík: Táto dvojica potvrdzuje, že okrem lásky v šoubiznise existuje aj osudová láska na prvý pohľad. Po prvý raz sa stretli na hokejovom zápase a hneď vedeli, že k sebe patria. Po takmer štyroch rokoch je ich vzťah rovnako pevný ako na začiatku.

9. Ondřej Brzobohatý a Tatiana Kuchařová: Muzikantovi sa podarilo zbaliť najkrajšiu ženu sveta ešte v roku 2013. Dodnes tvoria harmonickú dvojicu a patria k najkrajším párom českého šoubiznisu.

Ramón Rakby a Mony Sakmanová: Sympatický raper, ktorý nemá núdzu o ženskú priazeň. Sexi tanečnica, pre ktorej pohľad a úsmev by mnohí muži vraždili. Tak by sme mohli stručne opísať tento celebritný pár, ktorý to spolu „ťahá“ už 9 rokov. Obaja usúdili, že je najvyšší čas posunúť sa vo svojom vzťahu, a preto už čoskoro urobia vážny krok. O čo pôjde? To sa dozviete v celebrity šou Sladký život, ktorá štartuje už v pondelok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka