Dala im výpovede a vzápätí ich pozvala na pohovor: Podnikateľka rozzúrila svoj personál!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Podnikateľka Petra Marko pred mnohými rokmi založila produkčný dom, ktorý má pod krídlami desiatky všestranne talentovaných umelcov. Pred časom sa však rozhodla svoju agentúru premenovať a zmeniť jej imidž. Starú firmu preto zrušila a založila úplne novú. Veľké zmeny na vlastnej koži okúsili aj jej zamestnanci, ktorí v dôsledku zmien dostali výpovede. Ak sa chceli stať súčasťou novej firmy, museli prísť na kasting a svoj „flek“ si nanovo zaslúžiť. Stalo sa tak aj napriek tomu, že v predošlej spoločnosti pracovali dlhé roky.

Takýto razantný krok od svojej chlebodarkyne nikto nečakal, a preto boli umelci zaskočení, urazení a rozzúrení zároveň. „Predstavte si, že niekto pre vás robí 13 rokov. Umelci pre vás tancujú, hrajú herecké akcie, robia modelingové a promo akcie dlhé roky a zrazu som im zo dňa na deň povedala, že firma končí. Samozrejme, bolo to veľmi emočne prijaté z ich strany, v čom ich úplne chápem. Ja som sa rozhodla firmu premenovať a urobiť nový brand. Posielam mejl s ukončením firmy a tým pádom kvázi rozpustením celého kolektívu, to bolo veľmi emočné. Snažila som sa to napísať citlivo, ale boli šokovaní. Vypísali sme nový kasting, na ktorý sme všetkých pozvali. Mám takú spätnú väzbu, že sa ich to veľmi dotklo. Mali pocit, že som ich vykopla z firmy,“ povedala Marko v šou Sladký život. Ako dopadne kasting, na ktorý prišli umelci s veľkou nechuťou?

Sledujte celebrity šou Sladký život už dnes o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka