Haklová verejne vynadala Rakbyho frajerke: Fuj, je to chudera, otrasná žena a ťapa!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V celebrity šou Sladký život aktuálne účinkuje aj raper Rakby, ktorý sa pred kamerami ukázal aj so svojou sexi priateľkou Monikou. Spoločne sa totiž snažia svojmu kamarátovi zmeniť životný štýl a šatník, aby si mohol konečne nájsť ženu svojho života. Kým dotyčný ich rady viac-menej oceňuje, našli sa aj takí, ktorým nie je ich iniciatíva po chuti. Medzi týchto ľudí podľa všetkého patrí aj šoubiznisová reportérka Monika Haklová, ktorá v šou pred časom tiež účinkovala. Na facebookovej stránke Sladkého života sa totiž do Rakbyho priateľky poriadne obula. Tanečnicu zo skupiny Ladylicious verejne počastovala štipľavými nadávkami.Najlepšia, najskromnejšia a pritom pani a celebrita je Lucia Bílá. Klobúk dole – úžasná osoba. Ale to čudo, s ktorým chodí Rakby, je otrasná žena, fuuuuj. Hrá sa na emancipovanú ženu, pritom je to chudera, ktorá sa divákom snaží natlačiť, aká je inteligentná a emancipovaná. Ťapa!,“ napísala rozhorčená Haklová, ktorá bola pred pár mesiacmi medzi hlavnými aktérmi konfliktu s Martinom Jakubcom.

Haklova koment

Zdroj: Haklová napísala o Rakbyho priateľke nelichotivý komentár na facebookovej stránke Sladkého života.

Čo si o Haklovej útoku myslí samotná Monika Sakmanová? To sa dozviete v tomto článku!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka