Má klobúk a fúzy, ale Charlie Chaplin to nie je: Známa kráska sa zmenila na nepoznanie!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Odlišnosti medzi mužským a ženským svetom neustále inšpirujú rôznych umelcov, fotografov či filmárov. Modelov a modelky sa snažia zachytiť v úlohe opačného pohlavia, a preto sa často stáva, že ženy prezlečú za mužov a naopak. Na podobnom princípe je založená aj titulná fotografia, na ktorej úspešného herca Charlieho Chaplina stvárňuje speváčka a herečka Lucka Bílá. Fotografia vznikla pred pár rokmi v rámci fotenia kalendára premeny, v ktorom sa 12 slávnych Češiek a Sloveniek zmenilo na svetové celebrity. Do charitatívneho projektu sa okrem Lucky Bílej zapojili napríklad komička Halina Pawlovská ako Marilyn Monroe, speváčka a herečka Eva Pilarová ako Karl Lagerfeld, moderátorka Adela Banášová ako Woody Allen či speváčka Szidi Tobias ako Buster Keaton.

Zaujíma vás súkromie Lucky Bílej? Všetko o jej živote nájdete v archíve relácie Sladký život!
Novú epizódu si môžete pozrieť už v pondelok o 21:55 na JOJke!

Lucka Bílá sa už onedlho predstaví aj na jedinečnom koncerte 50 Fifty Fifty na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Na koncerte sa predstavia aj umelci, ktorých sme spoznali v šou Česko Slovensko má talent ako Mirror Family, Big Names, The Pastels či Ladylicious. Lístky si môžete kúpiť tu.

Zdroj foto: archív L.B.
Zdroj video: Youtube L.B.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka