Osudová láska Jakuba Prachařa a Agáty Prachařovej: Ako sa dal hviezdny pár dokopy?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Diváci televízie JOJ uvidia už v pondelok špeciálne vydanie Sladkého života s kontroverznou modelkou, moderátorkou a miláčikom bulváru Agátou Prachařovou. Dcéra herečky Veroniky Žilkovej sa pred pár rokmi nečakane a tajne vydala za jedného z najlepších moderátorov Jakuba Prachařa, čím spôsobili poriadny rozruch. Ako sa však dal hviezdny pár dokopy? Hrdličky sa poznali už dlhé roky pred svadbou. Vždy však fungovali len ako kamaráti a vzájomne si robili „bútľavé vŕby“. Jedného dňa ale nastal moment, keď si obaja uvedomili, že už nechcú žiť jeden bez druhého. Nie ako kamaráti, ale ako partneri. „Jakub ma miloval, ale ja som ho veľmi nechcela. Potom keď som ho chcela, on mal priateľku. Potom opačne. My sme sa furt nevedeli stretnúť. Potom sme sa stretli. Iskra prišla tak, že on prišiel k nám na návštevu, keď som vyhodila toho biologického otca. Prišiel s batohom a už tam ostal,“ povedala Prachařová.

Obraz

Zdroj: Aj takýto originálny dôkaz lásky zdobí hniezdočko lásky manželov Prachařovcov.

Chcete vedieť o kontroverznej modelke a moderátorke viac? Sledujte špeciálne vydanie Sladkého života s Agátou Prachařovou už v pondelok o 22:00 na JOJke!

Zdroj foto: Profimedia, joj.sk

Ďakujeme za vaše názory

Fotka