Prachařová prehovorila o expartnerovi: O tom, že ju podviedol, sa dozvedela z bulváru!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ak chce niekto získať status celebrity, musí počítať s tým, že ide doslova s kožou na trh. Novinári sa totiž o novinky a pikošky zo života verejne známych ľudí mimoriadne zaujímajú a v niektorých prípadoch striehnu na každý ich krok. Ešte intenzívnejšie je to vtedy, ak ide o kontroverzné celebrity. Kým na foto úlovkoch zabudnutých visačiek z obchodov či presvitajúcich nohavičiek sa dá zasmiať, v iných prípadoch celebrity aj horko zaplačú. Svoje o tom vie moderátorka a modelka Agáta Prachařová, ktorá sa pred rokmi z bulvárnych médií dozvedela, že ju partner a otec jej dieťaťa podvádza. „Nebol to ťažký rozchod. Pre mňa bola ťažká tá myšlienka toho, že som to nevydržala. Ale ja som ho nemala rada natoľko, aby som plakala v slzách. To nie. Prvým impulzom nášho rozchodu bolo, že on ma podviedol, keď mal Kryšpín štyri mesiace. Pristihli ho české médiá a takto mi to naservírovali. Telefonát, fotky,“ prezradila v Sladkom živote.

Napriek tomu, že dôkazy o jeho nevere boli nespochybniteľné, Agáta sa svoj vzťah s Mirkom Dopitom snažila zachrániť kvôli spoločnému dieťaťu. „Ja som to potom skúšala ešte štyri mesiace, ale keď človek vidí priamy dôkaz, tak to nejde. K tomu bolo ešte kopec okolností, ku ktorým sa nemôžem vyjadrovať do médií. Ale poviem to takto, mala som právo na to, aby som odišla. Ale ako žena a matka som to urobiť nechcela,“ dodala Prachařová, ktorej po rozchode robil „bútľavú vŕbu“ jej terajší manžel Jakub Prachař.

Zdroj foto: Facebook A.P. 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka