Pravá milovníčka módy: Prečo si Lucka Bílá z niektorých modelov kupuje po päť kusov?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Speváčka Lucie Bílá má poriadne hektický život, pretože má množstvo aktivít. Okrem spevu sa venuje aj herectvu, charite a na jeseň sedela v porotcovskom kresle v šou Česko Slovensko má talent. Neustále sa v aute presúva z podujatia na podujatie, a preto nemá dostatok času na nákupy, aj keď ich miluje. Našťastie má vždy poruke osobného šoféra, ktorý pre ňu s radosťou urobí takmer čokoľvek. „Ja nemám čas na nakupovanie, takže si to niekedy užívam pri benzínovej pumpe. Ale keď idem okolo nejakého obchodu, ktorý mám rada, tak tam zabehnem a potom ma odtiaľ nemôže vodič dlho dostať. Keď si náhodou niečo obľúbim, tak ho na ďalší deň pošlem, aby mi to kúpil ešte päť krát,“ prezradila Lucka Bílá v šou Sladký život. Zlatej slávici však osobný šofér nekupuje len oblečenie, ale aj kozmetiku, čo priznal pred televíznymi kamerami.

Sledujte celebrity šou Sladký život aj dnes o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka