Prečo tak riskoval? Raper Rakby pred kamerami prekonal svoj najväčší strach!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nitriansky raper Rakby je známy svojím pozitívnym prístupom k zdravému životnému štýlu. Stravuje sa vyvážene, pravidelne cvičí a snaží sa udržiavať vo forme. Túto filozofiu sa snaží vštepiť aj svojmu spolubývajúcemu Tomášovi, ktorý nežije práve zdravo. Kompletne mu zmenil jedálniček, naučil ho variť a potom sa ho snažil priviesť k dostatočnému pohybu. Najprv ho v rámci relácie Sladký život zobral na paintball a potom si zaumienil, že si vyskúšajú lezenie po umelej stene.  Obaja mladí muži si náročnú úlohu vyskúšali po prvý raz a na počudovanie im to šlo veľmi dobre. Po chvíli sa však karta obrátila. Z 15-metrovej steny sa mali voľne spustiť, pričom boli istení len jednou maličkou karabínkou. V tej chvíli sa suverénny a nebojácny výraz v Rakbyho tvári zmenil na vyplašený. Rapera chytila panika a istý čas sa od strachu nemohol ani pohnúť. Poriadna výška mu totiž dala zabrať. „To som mal veľký strach, lebo fakt takýmto strojom a mašinám neverím a som radšej, keď ma istí nejaký človek. Mal som strach a keď som sa pozrel dole z tej 15-metrovej výšky, tak som si hovoril, že ja to radšej zleziem. Že to nedám,“ prezradil Rakby, ktorý svoj strach napokon prekonal a z vysokej steny sa s veľkým sebazaprením spustil.

Rakby na stene

Zdroj: Raper Rakby mal čo robiť, aby sa prekonal a spustil sa zo steny.

Chcete vedieť o živote rapera Rakbyho viac? Sledujte celebrity šou Sladký život už dnes o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka