Rakby otvorene o láske k sexi frajerke: Prekvapí vás, čo na nej miluje najviac!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Celebrity šou Sladký život odhaľuje divákom televízie JOJ súkromie známych osobností, medzi ktoré patrí aj raper Rakby. Neodmysliteľnou súčasťou jeho života je atraktívna a úspešná frajerka Monika z tanečnej skupiny Ladylicious, s ktorou tvoria pár už viac než 9 rokov. Práve pred kamerami Sladkého života prezradil, čo na svojej láske miluje najviac. „Uvažoval som o tom, že by som Monike zadovážil nejaké štvorkolesové autíčko, ale príjemne ma prekvapila, že si na to chce zarobiť sama. V tomto je ona taká priebojná a kvôli tomu aj podľa mňa spolu sme, lebo je emancipovaná žena a ja také mám rád,“ povedal Rakby otvorene.

Ak si myslíte, že sexi Monika predsa len využila situáciu a chcela, aby jej priateľ kúpil auto, mýlite sa. Tanečníčka totiž prezradila, že nie je žiadna zlatokopka a ak bude mať auto, tak jedine za „vlastné“. „Nemala som absolútne žiaden zámer s tým, že sme šli do autobazáru. Ale už keď sme tam boli, tak mi napadlo, že sa opýtam skúseného Tomáška, ktorý sa tomu rozumie, že aké auto by mohlo byť pre mňa vhodné. Auto si určite budem vyberať podľa zvuku, aby som mala dobrú a kvalitnú hudbu. Určite nie podľa farby a závisieť to bude aj od ceny, ktorú si budem môcť dovoliť,“ skonštatovala Monika.

Sledujte celebrity šou Sladký život opäť v pondelok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka