Rakby si zaspomínal na detské časy v tábore: Ako 11-ročný sa naučil, čo je klitoris!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nitriansky raper Rakby sa pred časom rozhodol, že svojmu dlhoročnému kamarátovi a spolubývajúcemu Tomášovi zmení životný štýl. Naučil ho správne sa stravovať a variť, priviedol ho k športu a pokúsil sa zmeniť mu šatník. V rámci tejto veľkej premeny si spoločne sadli za počítač, aby si zaspomínali na staré časy, keď ešte obaja vyzerali úplne inak ako dnes. Popri zábave si Rakby nad archívnymi fotografiami zaspomínal na detské časy, ktoré takmer všetky deti trávili v detských letných táboroch. Prekvapujúce však je, že okrem zakladania táboráka, túr a rôznych športov absolvoval aj náučné prednášky od starších kamarátov, ktorí ho zasvätili do sveta dospelých. „Ježiš, to bol dobrý tábor. Pamätám si, že sme hrali baseball a naraz som sa pýtal toho nášho vedúceho, že Peťo, čo je to klitoris? A akurát do šľahla loptička. Povedal, že toto necháme na neskôr. Potom sme hľadali hieroglyfy po jaskyniach a potom nejaký poklad. Otec mi volal, že ako je v tábore a tak. Ja som mu povedal, že dobre, že akurát sme hľadali klitorisy,“ povedal so smiechom Rakby.

V súvislosti s týmto priznaním sa automaticky natíska otázka, ako sa k tomuto slovu ako 11-ročný vôbec dostal. Nitriansky raper na to má vysvetlenie. „Áno, už viem, čo je to klitoris. Som rád, že som to vedel už odvtedy. Tam to bolo o tom, že sme tam neboli tí najstarší. Boli tam chalani, čo mali 14 rokov a my sme mali tak 11 až 12. Oni o tom furt kecali, že klitoris, klitoris, klitoris,“ dodal.

Sledujte celebrity šou Sladký život už dnes o 21:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka