Reakcia Rakbyho priateľky na Haklovej drsný slovný útok: Ja tú pani vôbec nepoznám!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vrásky si z nej nerobí. Talentovaná tanečnica Monika Sakmanová sa tento týždeň stala terčom drsného slovného útoku, ktorý na facebookovej stránke šou Sladký život napísala šoubiznisová reportérka Monika Haklová. V krátkom komentári priateľku rapera Rakbyho verejne počastovala viacerými nadávkami. „Najlepšia, najskromnejšia a pritom pani a celebrita je Lucia Bílá. Klobúk dole – úžasná osoba. Ale to čudo, s ktorým chodí Rakby, je otrasná žena, fuuuuj. Hrá sa na emancipovanú ženu, pritom je to chudera, ktorá sa divákom snaží natlačiť, aká je inteligentná a emancipovaná. Ťapa!,“ napísala Haklová. Tanečníčka zo skupina Ladylicious si však z jej rečí ťažkú hlavu rozhodne nerobí. „Koment Moniky Haklovej znamená niečo viac? Ako tie ostatné „podobné“ komentáre na moju osobu? Nemyslím si o tom nič... Je to ich názor... Ja tú pani nepoznám, možno je lepšia osoba ako ja a nemám potrebu sa k tomu vyjadrovať,“ povedala pre joj.sk Sakmanová a tému uzavrela.

Sledujte celebrity šou Sladký život opäť v pondelok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka