Samota mu už robí vrásky na tvári: Jakubec začal verejne hľadať lásku na internete!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Spevák a šoumen Martin Jakubec sa môže pochváliť skvelou kariérou, pevným zdravím a množstvom priateľov, no chýba mu jedna z najzákladnejších vecí. Láska. To, že sa mu doposiaľ stále nepodarilo nájsť životnú partnerku, ho očividne poriadne trápi. Svedčí o tom verejný status, ktorý napísal na svojom profile na sociálnej sieti. „Som smutný a nikto ma neľúbi. Kde nájdem polovičku? Som aj mladý, aj pohľadný som, aj veselý, aj zabezpečený,“ napísal osamelý šoumen, ktorý sa so svojimi problémami zveril aj divákom celebrity šou Sladký život. „V živote každého človeka je dôležitá láska. Lásku, ktorú potrebuje k životu. Bez lásky sa proste žiť nedá. Do dnešného dňa som nemal možnosť nájsť osobu, ku ktorej by som mohol 100-percentne prejavovať svoju lásku a svoje city. Všetku svoju pozitívnu lásku a energiu smerujem, samozrejme, k zvieratám, ktoré milujem. Ale je pravda, že večer, keď zaspávam a som vo veľkej posteli sám, príde mi smutno. Poviem si, že by mohol niekto vedľa mňa ležať. Mohol by som sa s niekým rozprávať. Ale potom príde Jogi, obsadí polovičku postele a všetko je vybavené,“ uzavrel Jakubec.

Status Jakubec

Zdroj: joj.sk

Sledujte celebrity šou Sladký život opäť v pondelok o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka