Špeciálny hosť v Sladkom živote: Súkromie nám ukáže provokatívna Agáta Prachařová!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Celebrity šou Sladký život bude mať už 22. februára naozaj špeciálneho a výnimočného hosťa. Je ním modelka, moderátorka a tiež manželka Jakuba Prachařa a dcéra herečky Veroniky Žilkovej - Agáta Prachařová. Exkluzívne zábery sme nakrúcali u nej doma v Prahe, no diváci uvidia temperamentnú tmavovlásku aj na miestach, ktoré sú pre ňu typické. Vďaka Špeciálu Sladkého života s Agátou Prachařovou sa dozviete pikošky z jej manželstva s jedným z najlepších moderátorov Jakubom Prachařom, s ktorým vychováva svojho 4,5-ročného synčeka Kryšpína. Na čom sa dokážu poriadne pohádať?

Taktiež uvidíte, ako Prachařovci bývajú zatiaľ v prenajatom dome, no aj to, ako si spoločne zariaďujú svoje nové hniezdočko lásky - vilu v Prahe. Pri nakrúcaní s Agátou sa nám dokonca podarilo dostať aj do domácnosti herečky a Agátinej mamy Veroniky Žilkovej a jej manžela, ktorým je český minister obrany Martin Stropnický. Pozor, ich dom je prísne strážený! Nie každý má u nich dvere otvorené, takže sa rozhodne bude na čo pozerať.

Sledujte Sladký život s Agátou Prachařovou – špeciál už 22. februára na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka