Srdce Otta Weitera bije pre tvrdú hudbu: Nie je len „repeťák“, ale aj drsný metalista!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Keď sa povie meno Otto Weiter, takmer každý si predstaví upraveného speváka v slušivom saku, ktorý sa na pódiu ladne hýbe v rytmoch tradičných šlágrov. Niekdajší sexsymbol sa totiž do našej pamäti vryl hrubým písmom účinkovaním v pesničkovej relácii Repete, na ktorú kedysi stredné a staršie generácie nedali dopustiť. Hoci Weiter dodnes spieva nezabudnuteľné hity ako Nemám auto, nemám motorku či Plavovláska, jeho srdce bije pre úplne iný štýl hudby. Vedeli ste, že spevák Otto Weiter je drsný metalista?Ja som celý život a de facto doteraz aj rocker, ja spievam rockerské pesničky a začínal som dokonca ako country. Takže to srdiečko mám skôr rockerské, temperamentnejšie, než je ten klasický repete štýl. A naviac, ja som úplne iná generácia, ako bola generácia tých klasických repeťákov,“ povedal kedysi pre médiá Weiter, ktorý pôsobí v metalovej kapele Makar Čudra.

Spevák Otto Weiter odhalí svoje súkromie v celebrity šou Sladký život už v pondelok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka