Toľko ružovej ste ešte pokope nevideli: Byt známej Slovenky by chcela aj Pravá blondínka!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ak ste aspoň raz videli film Pravá blondínka v hlavnej úlohe s Reese Witherspoon, určite viete, že svojrázna blondínka milovala ružovú farbu. Zbožňovala ju natoľko, že v nej mala všetky dôležité a aj menej dôležité predmety. Ak ste si mysleli, že túto lásku k ružovej farbe nič neprekoná, mýlili ste sa. Predstavujeme vám Slovenku, ktorej by závidela aj samotná Pravá blondínka. Ide o podnikateľku Petru Marko, ktorá stojí na čele úspešného produkčného domu. Šikovná „biznismenka“ nám už dnes večer v rámci celebrity šou Sladký život odhalí svoje súkromie a my vám garantujeme, že sa bude na čo pozerať.

Petra Marko

Zdroj: Petra Marko nedá dopustiť na ružovú farbu.

Hneď v prvej časti nám ukáže svoj luxusný byt v Bratislave, ktorý je dizajnovo zariadený doslova od vchodových dverí až po balkón. Podlahy v celom byte pokrývajú huňaté koberce s dlhým vlasom, takže je pochopiteľné, že každá návšteva sa musí pri vstupe do jej kráľovstva vyzuť. „V mojom bratislavskom byte mám koberec všade od vstupu, takže vždy poprosím návštevníkov, nech sa vyzujú. V Lisabone je to úplne iná situácia, lebo tam majú parkety alebo nejakú podlahu, nie koberec. Oni sa absolútne nevyzúvajú. Nikdy a nikde. Oni by si aj do postele s tými topánkami ľahli,“ povedala podnikateľka, ktorá má slabosť na ružovú farbu.

Ružová kuchyna

Zdroj: Kuchyňa Petry Marko je plná spotrebičov v ružovej farbe.

 Vo svojom obľúbenom odtieni však nemá zakúpené len oblečenie, doplnky či diár, ale aj spotrebiče v kuchyni. Pohľad na ružovú chladničku, ružový kávovar, ružový mixér či ružovú umývačku riadu vás doslova ochromí. „Umývačka riadu s ružovým interiérom? Chápete? Ešte nebola zapnutá, lebo keď sa tu nevarí, tak ani tých riadov sa tu veľa nepoumýva. Ale treba byť pripravený na horšie časy,“ myslí si Petra Marko.

Kabelka

Zdroj: Milovníčka ružovej farby sa nezaobíde bez ružovej kabelky.

Zaujímavosti z jej súkromia si môžete pozrieť už dnes o 21:45 na JOJke v celebrity šou Sladký život!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka