Tomu sa hovorí poriadny balík peňazí: Známa Slovenka si od banky požičiava šialenú sumu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Podnikateľka Petra Marko už dlhé roky stojí na čele jedného z najúspešnejších produkčných domov na Slovensku. V rámci svojej agentúry združuje tie najväčšie talenty, o ktoré sa stará nielenže príkladne, ale ba priam materinsky. Najnovšie sa rozhodla, že svojim umelcom poskytne aj strechu nad hlavou. V hlavnom meste im plánuje vybudovať internát, v ktorom budú môcť bývať. „Strašne sa teším, že sme sa dostali do bodu, kedy tým našim deťom si môžeme dovoliť urobiť aj internát, ubytovňu. A áno, vnímam to tak matersky. Je to divné, ale to vám prirodzene nedá. Sú to pre vás kvázi decká. Tak vás vedia rozzúriť, ako vás vedia potešiť. Niekedy by som ich fackala, ale aj tak ich milujem, bože,“ prezradila v šou Sladký život.

Ubytovna

Zdroj: Umelci z agentúry Petry Marko budú mať vlastný internát.

Internát pre hŕstku talentovaných mladých ľudí však ani zďaleka nie je lacnou záležitosťou. Podnikateľka Petra Marko si pre tieto účely plánuje zobrať od banky hypotéku. Ide však o astronomickú sumu, o akej sa väčšine Slovákov ani nesníva. A práve to je jeden z dôvodov, prečo realizácia jej projektu mierne stagnuje. „Máme trošku problém s hypotékou, lebo, samozrejme, na nový priestor... Musíme to nejako prefinancovať. Strašne veľa investujeme do nových kostýmov, ľudí a tak ďalej, čiže nedá sa kúpiť toto z našich vlastných peňazí. Čiže, hypotéka. Naťahuje sa to ako šľak,“ dodala Marko znechutene.

Sledujte celebrity šou Sladký život opäť v pondelok o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka