Za prirodzenú krásu sa rozhodne nehanbia: Známe ženy ukázali tváre bez mejkapu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Známe a úspešné ženy na verejnosti len málokedy ukážu, ako vyzerajú, keď ráno vstanú. Vždy sú perfektne upravené, nalíčené a učesané, pretože vzhľad je pri ich práci aj ich vizitkou. V súkromí sa však vo väčšine líčia len minimálne alebo vôbec. Kým niektoré sa dámy by sa nikdy nepostavili pred kameru či fotoaparát bez dokonalého mejkapu, iné sa za svoj prirodzený vzhľad rozhodne nehanbia. Medzi takého ženy patria aj celebrity, ktoré boli alebo sú súčasťou šou Sladký život. Energická Eva Máziková sa ukázala odlíčená hneď v prvej epizóde, keď  navštívila kozmetický salón. Tvár bez farbičiek hrdo nosila aj podnikateľka Petra Marko a to aj počas pracovných stretnutí. Fotografiou bez líčidiel sa pochválila na svojom profile na sociálnej sieti aj spevácka diva Lucka Bílá a ako posledná ukáže svoju tvár bez šminiek aj herečka Zuzana Vačková. Práve ona nám dnes dovolí v šou Sladký život po prvý raz nakuknúť do jej utajovaného súkromia.

Sledujte celebrity šou Sladký život už dnes o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka