Aj tento rok ste cez Vianoce pribrali? S radami od rapera Rakbyho schudnete raz-dva!

Sexi spevák sa pýši dokonalým telom.

Vianoce sú pre väčšinu ľudí obdobím, keď si na svojom stole doprajú oveľa viac jedla ako inokedy. Majonézové šaláty, vyprážané mäso a koláče sa takmer každý rok postarajú o to, že pri pohľade na ručičku váhy len horko zaplačeme. Sú však aj takí, a nie je ich málo, ktorí majú problémy s váhou počas celého roka. Často za to môže priveľa práce a primálo voľného času. Pre veľký zhon sa ani nestíhame poriadne najesť a hlad zaháňame vo fast foodoch či polotovarmi, aj keď vieme, že to nie je ani zdravé, ani správne. Ak sa chcete dostať z tohto bludného kruhu von, máme pre vás riešenie. Inšpirujte sa životným štýlom úspešného rapera Rakbyho. Ten sa vďaka vyváženej strave pýši telom, ktoré by doma chcela mať takmer každá žena a k akému by sa tajne chcel dopracovať skoro každý muž. Vôbec nejem fastfoody, snažím sa dať si vždy niečo normálne, nie nejakú blbosť. Veľa si varím a jem doma. V reštauráciách sa väčšinou sklamem. Snažím sa jesť málo sacharózy, veľa fruktózy, nahradzovať si to, veľa ovocia a zeleniny, vlákniny a tieto veci. Nejem ani kuracie mäso, ale hovädzie, veľa rýb a veľa takého tmavšieho mäsa. Frajerka má otca poľovníka, čiže máme stále k dispozícii divinu,“ vysvetlil raper.

Neodmysliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je aj pravidelný pohyb. Rakby to vie, no odmieta sa ničiť v posilňovni. Namiesto toho uprednostňuje športy, ktoré ho nielenže udržia v dobrej fyzickej kondícii, ale mu aj vyčaria úsmev na tvári. Samozrejme, ľúbim aj športovať - beach volejbal, basketbal, plávanie. Znova by som si chcel kúpiť bicykel. Mám potrebu sa hýbať, nemohol by som týždeň sedieť alebo ležať a len sa voziť na aute. Potrebujem sa prejsť, mám rád fyzickú aktivitu,“ dodal Rakby.

Raper Rakby sa už od januára stane súčasťou obľúbenej celebrity šou Sladký život, v ktorej všetkým divákom televízie JOJ odhalí svoje utajované súkromie! 

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.